Starosti s počítačem? Vyřešíme!

Situaci, kdy nás zlobí elektronika doma či na pracovišti už jsme nejspíš zažili všichni. není to nic příjemného. Naštěstí na takovou opravu nebo vyřešení problému nejste sami. Pokud jste ze Středočeského kraje, obraťte se na servis PC Kolín. Nabídka jejich odborných služeb je široká.

počítačový technik

Nabízejí nejen opravy počítačů, jejich součástí a software, neváhejte je kontaktovat i v případě poruchy jiných drobných stolních elektrospotřebičů, jako jsou televize, set top boxy, satelitní přijímače, hifi věže, mp3 a jiné zvukové přehrávače a videopřehrávače. Na přehledných webových stránkách snadno najdete i ceník jednotlivých prací, kde si můžete udělat cenovou představu řešení vašeho problému. Jistě budete příjemně překvapeni, protože ceny jsou velmi příznivé.

Jednoduché je i kontaktování servisu PC Kolín. Stačí zavolat na uvedené telefonní číslo a poté, co nahlásíte závadu či popíšete váš problém se s vámi domluví, jak bude nejlépe opravu, diagnostiku či zapojení provést, domluvíte se na čase a místě a případném odvozu i navrácení spotřebiče. Jak již bylo zmíněno, servis neprovádí pouze opravy, ale pomůžou vám například vyčistit váš počítač nebo notebook, případně ho zbavit virů, nainstalovat programy, zrychlit vaše starší zařízení a pomoci mu k lepšímu výkonu, zapojit, zprovoznit a vysvětlit vám, jak používat nový počítač. Můžete si u nich rovnou také zakoupit Windows, MS Office apod.

oprava notebooku

Firma sice sídlí v Kolíně a po tomto městě také nabízí výjezd zdarma, ale za pouhých 10 korun na kilometr si můžete objednat výjezd technika po celém Středočeském kraji. Potěší vás, že firma je držitelem certifikátu “Prověřená společnost” a své práci rozumí a chápe, že vaše elektronika vyžaduje tu nejlepší péči.

Budete-li potřebovat s čímkoli poradit, obraťte se na servis PC Kolín a vaše problémy s počítačem se stanou minulostí.