Bazénový vysavač

Bazénový vysavač

– Jak jistě všichni víte vysavače samy o sobě slouží k odstranění nečistot, a u bazénových vysavačů je to úplně stejné, Bazénové vysavače slouží kdy odstranění nečistot na dně a stěnách vašeho bazénu. Na trhu se objevuje hnedka několik druhů a typů Bazénových vysavačů. Bazénové vysavače se hodí jak pro klasický gumový bazén tak i pro pevné bazény.

Bazénové vysavače seženete od 199 Kč do 989 Kč. A hnedka od několika výrobců. Například : ATECPOOL INTERNACIONAL ESPAŇA, COMPAGNIA ITALIANA SALI S.p.a, a nebo FLOBAL s.r.o a nepočet dalších.

Ruční bazénové vysavače jsou určeny především pro malé nebo střední bazény. A to jenom z jednoho důvodu. Malé nebo střední bazény v sobě neuchovávají příliš mechanických nečistot.

bazén

Mezi nejprodávanější bazénové vysavače patří : Vysavač Dna JET – SPA, Vysavač flexibilní a vysavač EKO

Vysavač Dna JET – SPA

Cena – 460 Kč

tento typ vysavače je určen pro čištění vířivek, bazénů ale jezírek a fontán. Součástí je hliníková tyč o délce 1,2m. Vysavač napojíte na zahradní hadici a poté můžete hravě luxovat.

K vysavači nedostanete nejen hadici ale také „pytlík“ na nečistoty, tento pytlík stačí po celém procesu pouze vyklepat a důkladně pročistit pod proudem vody.

Hlava vysavače

Vysavač flexibilní s kolečky s kartáči po boku

Cena – 593 Kč

– tento vysavač je určen pro čištění bazénů o různých velikostech. Díky kartáčům které má po celém svém boku vyčistíte prakticky každou skulinku či záhyb.

Vysavač EKO bez závaží, připojený 32/88 mm

Cena – 119 Kč

Jedná se o jednoduchý a vskutku malý vysavač, který je půlkruhového tvaru. má tmavě modrou barvu. Je určen pro čištění dna a stěn u malých bazénů.

V jedné řadě hlavy se nachází pevně zabudované čistící kartáče. Tyto kartáče se nachází po obvodu spodní části.

K vysavači dostanete redukci ke které se dá připojit hadice o průměru 32 – 38 mm s držákem. Díky přidanému držáku můžete vysavač ovládat mimo bazén a to jenom díky teleskopické tyči určené pro bazénové vysavače.

Délka – 25cm

Šířka – 10 cm

dílka štětin – 2 cm