Velké i malé bazény vyžadují kvalitní péči

Když se řekne chlornan sodný, tak si všichni jistě představíte velkou nádobu plnou kapaliny k ošetření velkých veřejných koupališť. Ano, jde o základní přípravek bazénové chemie, který se používá opravdu už po velmi dlouhá léta a nejvíce jej opravdu využívají veřejná koupaliště. Ovšem pokud jste zastáncem klasiky a opravdové kvality a spolehlivosti, můžete využívat tento přípravek bazénové chemie i ve Vašem domácím zahradním bazénu.

muž s batoletem v bazénu

V naší rozmanité nabídce bazénové chemie pro Vás máme připravený chlornan sodný v tak vysoké kvalitě, kterou lze využívat nejen v bazénech, ale také k ošetření pitné vody. Jde o stabilizovaný přípravek bazénové chemie, který ani časem neztrácí svou sílu, tedy má zvýšenou odolnost proti poklesu účinné složky v něm obsažené. Při jeho používání nedochází k žádnému zbarvení bazénové vody a nemusíte se obávat ani žádného poškození bazénového zařízení.

Jde prostě o klasický přípravek bazénové chemie, který můžete využívat, pokud máte v oblibě ošetření bazénové vody za pomocí tekutých přípravků. Samozřejmě, že naše nabídka je zde i pro ty, kteří dávají přednost přípravkům sypkým či pevným. Jak jistě dobře víte, chlor není všechno. Bazénová voda vyžaduje trochu větší péči. A proto je nutné do bazénové vody dodávat ještě další přípravky bazénové chemie, jako je například stabilizátor PH vody či přípravek proti řasám nebo změkčovač vody.
barevný kruh

Jelikož chlornan sodný je přípravkem tak zvaně jedno druhovým, je zapotřebí k němu pořídit tedy ještě další přípravky bazénové chemie. Pokud si chcete péči o bazén ulehčit je v dnešní moderní době možné pořídit multifunkční tablety, které kromě chloru obsahují ještě další složky a nahradí Vám hned několik přípravků bazénové chemie najednou. Záleží jen na Vás, pro který z námi nabízených přípravků se rozhodnete. Se všemi jistě budete velmi spokojeni.