Nový nástroj pro snadnější účetnictví

Ať už jste živnostník, malá či střední společnosti, jistě často musíte vystavovat faktury. Vybírat si můžete z různé řadě programů, které vám pomohou s kompletní agendou a usnadní podnikání. Nyní se do Čech dostává společnost z Polska, která představuje svůj jedinečný produkt.

sešit účetní

BitFaktura přichází na scénu

Již nyní můžete využít služby nástrojů jako je Fakturiod nebo iDoklad. Polská firma Radgost a jejich program ovšem slibuje kompletní správu dokladů prostřednictvím platformy Cloud. V současnosti funguje v Anglii, Francii i Španělsku a nyní se snaží přejít i na český trh. Dohromady ho dnes využívá více jak 500 tisíc klientů z celé Evropy.

 

Skvělá cena

BitFaktura nabízí několik výhod a kromě kvality služeb se snaží zaujmout především nízkou cenou. Kromě toho ale také jejich český tým vývojářů aktivně pracuje na požadavcích klientů. Reaguje na ně a snaží se řešení problémů začlenit do aplikace. Díky tomu jsou také pro zákazníky mnohem přínosnější.

černé nehty účetní

Mrkneme na ceník

Ceník je skutečně lákavý. V základním tarifu nazvaném Micro najdete možnost vystavovat 3 faktury za měsíc zcela zdarma. Je samozřejmě dost omezující, ale to je pochopitelně tím, že je zadarmo. Omezovat se ovšem nemusíte s tarifem Start, který stojí pouhých 39 Kč za měsíc!

 

Budete-li potřebovat i další služby jako např. online účetnictví nebo obsluhu skladů, můžete využít i jiné formy tarifů. Nejen, že najdete veškeré své doklady na jednom místě, ale budete je mít také zálohované na externím a bezpečném úložišti. Téměř nic to nestojí a ušetří vám to spoustu starostí i práce s administrativou.

 

Multifunkčnost na zahraničním trhu

Pracujete-li i v zahraničí, jistě se vám budou hodit následující služby. Nástroj lze použít v mnoha jazycích. V češtině, němčině, polštině, angličtině, francouzštině i španělštině. A kromě toho ji můžete přepnout i do různých měn. Nebudete muset nic přepočítávat a složitě hledat aktuální kurzy.