Mužské problémy

Poruchy erekce jsou pro muže velmi citlivé téma. Myslím, že toto by každá žena měla chápat a brát toto hodně citlivě, protože za toto muž vážně nemůže a tento problém bere velmi špatně. Tady platí, že by žena měla muže velmi chápat. Muži toto berou jako velké svoje selhání, i když to samozřejmě není pravda. Jenže muži své poruchy erekce berou velmi vážně a co hůř, hodně se za to stydí. Víte, nechtějí o tom ani mluvit, takže raději dělají mrtvého brouka. A to i v posteli. Vím, že vy ženy to slyšíte nerady, ale muž raději oželí sex, než aby se snažil svůj problém poruchy erekce nějak řešit. Jsou jistě nějaké výjimky, ale to je jich vážně málo.

Erotická koupel může muži pomoct.

Samozřejmě, pokud je muž sám bez ženy, tak to řeší více, jenže ve vztahu se muž stydí. Možná pokud je už starší, tak to bere, že je to věkem, ale pokud porucha erekce trápí muže třeba ve dvaceti letech nebo ve třiceti, tak je to pro něj potupa a hodně smutné. I když se vůbec stydět nemusí. Bylo by vážně dobré, kdyby se se svým problémem svěřil své partnerce, vždyť na řešení problému jsou nejlepší dva. A že je to porucha erekce? Nevadí, je vážně lepší o tom mluvit, než aby se muž s tím problémem užíral sám. Jenže jak to poznat?

Porucha erekce je více v pozdějším věku muže.

Milé dámy, myslím, že to poznáte velmi snadno. Muž, který sex miloval a chtěl ho často ho najednou přestane vyhledávat. Počkala bych tak dva týdny a potom bych se ho klidně a pomalu zeptala, jestli nemá nějaký sexuální problém. Víte, možná se ze začátku naštve a bude nevrlý, ale to se dá chápat a já bych to brala s velkou rezervou. Přeci jen se jedná o jeho penis a mužství! Je to rozdíl, když muž trpí sexuální poruchou a žena. Žena to bere lehce a více v pohodě, muž ne. A vždyť porucha erekce se dá lehce léčit. Stačí, aby muž zašel k sexuologovi a může být po problému. Třeba se jedná jen o úplnou blbost a pak se oba tomu zasmějete. Víte sex a smích je ve vztahu velmi důležitý, tak je prima, kdyby se muž nestyděl a vše s vámi řešil. Když tak se můžete podívat na naše webové stránky.