Skvělý promodárek

Vybrat vhodný reklamní a dárkový předmět pro své klienty, kolegy, nebo obchodní partnery není vůbec jednoduchý úkol. Ano, nabízí se nám klasické předměty, jako třeba propisky, nebo trička. Těch ale máme občas upřímně doma poměrně hodně. Proto je vhodné vymyslet předmět, který obdarovaný nebude chtít někam založit, nebo ztratit. Předmět, který bude chtít používat a mít ho stále u sebe. A právě takovým předmětem může být reklamní flash disk https://www.promodarky.cz/kategorie/reklamni-predmety/elektronika/usb-flash-disky-a-kabely/. Takzvanou flashku používá snad každý z nás a je opravdu užitečné, mít ji stále u sebe. Nikdy nevíte, kdy se Vám bude hodit. Na flashdisk si stáhnete film, hudbu, důležité pracovní dokumenty a smlouvy, nebo třeba fotografie. A právě proto, je flashdisk skvělým dárek od Vaší firmy nejen pro Vaše zákazníky, nebo obchodní partnery, ale zajisté se stanou také velmi oblíbeným dárkem pro Vaše zaměstnance.

Flashdisk

Na naší webové stránce najdete krásnou nabídku flashdisků, kabelů a mnoho dalšího sortimentu. Pojďme se na tuto nabídku podívat konkrétněji. Velmi oblíbeným promo dárkem je USB kabel s konektorem 2v1, a to hned v několika barvách, jako je bílá, černá, oranžová, modrá a červená. Tento flashdisk si obdarovaný může dát na své klíče a má ho tak vždy po ruce. Oblíbený je také USB Kabel a konektor 3v1, který je dodávaný v praktické krabičce. Nabízíme také USB kabel 3v1, kde najdete více druhů USB kabelů. A to je opravdu praktické. Skvělým reklamním dárkem je také USB rozbočovač, nebo USB adaptéry. Tyto dárky ocení opravdu každý.

USB Flashdisk

Pokud hledáte nějaký luxusnější reklamní dárek, zajisté oceníte naše dva produkty, zaměřené na náročné klienty. Sada kuličkové pera a flashdisku o velikosti 4 GB vypadá velmi elegantně a potěší také například obchodní zástupce. Velmi oblíbené a luxusní je také kuličkové pero z ABS s kovovým klipem a UDP pamětí 4 GB. Paměť může být vložena do pera a celá sada je dodávána v luxusní krabičce.