Mobilní dům

Mobilní dům, neboli mobilheim.

Určitě každý snil o tom, že někdy by si přál zakotvit na nějakém krásném místě s východem nebo západem slunce. Tohle můžete zažívat i s karavanem, ale bydlet v něm třeba několik let? Tohle si nedokážu přestavit. Za to s mobilním domem můžu zakotvit i na dalších místech. Nemusím stát na jednom a tom samém. Je to vlastně takový kompromis karavanu jen více útulnější. Mobilní domy levně Top-mobilnidomy se staly a stále jsou trendem dnešní doby, kdy rodinné domy jsou finančně náročné. Tyhle domky už můžete mít od 500 000,-. Využít je můžete celoročně nebo jen rekreačně.

mobilní dům

Bydlet v přírodě, kde hned zrána pro probuzení dýcháte ten krásný čerství vzduch a cítíte vůni lesa vás nikdy neomrzí. Ale Mobilní dům si můžou pořídit i lide s nízkými příjmy, kteří sní o svém vlastním domečku. Nebo starší lidé, senioři, kteří své stáří už budou chtít strávit spolu v klidu na čerstvém vzduchu, bez ruchu města a aut. Na poklidném místě, kde můžou odpočívat.

Mobilní domek ? Prostě jednoduše koupíte a bydlíte. Klidně už ho můžete koupit se vším vybavením co k životu potřebujete. Můžete si ho předělat podle sebe, fantazie je jen na vás. Takhle firma vám pomůže zrealizovat váš sen o mobilním domku. Pomůže vám snad se vším co vám na očích uvidí. Od papírování na úřadech až po úpravy domečku na kolečkách. Najdete zde i katalog Mobilheimu co firma nabízí.

mobilní dům

Co v takovém domečku můžete očekávat ?

Jak už jsem psala víše, je vybaven bojlerem pro teplou vodu, nalezte tu kuchyňský kout, obývací pokoj v četně sedací soupravy, zařízená koupelna s wc je samozřejmostí. Mobilní dům si můžete stále vylepšovat podle svého gusta. Nic vám tam chybět nebude, bude to jako by jste bydlely v paneláku, v menším rodinném domečku kde budete mít své soukromí.

Pokud máte pozemek a zatím nemáte finance ke stavění svého vysněného domu, tak mobilheim je užasnou alternativou pro váš začátek. Potom ho můžete využívat jako dům pro hosty anebo klidně i pronajímat.