Chcete stahovat z YouTube? Použijte konvertor!


YouTube zná v dnešní době nejspíše každý, dá se zde naleznout úplně cokoliv. Hudba, filmy, seriály, ale také různé návody na dekorace, kreativní činnost a tak dále. Zkrátka cokoliv, co potřebujete názorně ukázat tam s největší pravděpodobností najdete. Ať už pletete svetry anebo vyřezáváte hračky. Jedná se o největší portál pro tvůrce všeho druhu, ale co když si budeme chtít stáhnout písničku z youtube do mp3 stahujvidea.cz či nový počin od našeho milovaného interpreta? Podíváme se na stahovací portály jako je třeba Ulož.to, jenomže tam nic nenajdeme? Co teď? Naštěstí je zde prosté řešení, díky němuž si už nebudeme chtít písničky, videa a podcasty stahovat jiným způsobem!

youtube

Abychom mohli poslouchat pouze zvukové stopy bez rušivého videa, je zapotřebí, aby byly ve formátu mp3. Toho docílíme velmi jednoduchým způsobem v pár krocích, které zvládne úplně každý. Naštěstí již existuje spoustu webových stránek, jež se nazývají konvertory, v angličtině converter, a převádí tak požadovanou skladbu do zvukového formátu. Stačí, když jen zkopírujete URL adresu videa.

Postup:

  1. Zvolte si skladbu, jenž si chcete stáhnout
  2. Otevřete si stránku s konvertorem do mp3. Může to být například Stahujvidea.cz, Bestconverter.com nebo Convert.org
  3. Nyní si zkopírujte adresu vámi požadované písničky a vložte ji do okna konvertoru
  4. Takto vypadá konvertor na stránce Convert.org
  5. Dále stačí kliknout na Convert
  6. Posledním krokem už je samotné stažení, zde na obrázku vidíme název skladby a dvě možnosti: Download – použijeme pro stažení a Convert next – po stisknutí se vrátíme na úvodní stránku a můžeme stahovat další skladby.

youtube písníčky

Nemusíte se bát, že by různé stránky na konvertování fungovaly jinak. Veškeré portály mají stejný princip, který spočívá v pouhém kopírováním URL adresy. To je vše k způsobu, jak stahovat přímo z YouTube. Jednoduché, rychlé, efektivní, legální a naprosto pro každého. Doufám, že pro vás byl článek přínosným a dozvěděli jste se to, co jste potřebovali.