Jak muži „žehlí“ problémy?

Co se pokazilo, to se musí urovnat – tedy uhladit. Muži to vědí stejně dobře jako ženy, které občas zlobí do takové míry, že je nutné, aby jim to vynahradili. Jak ale najít ten správný způsob, který vše odčiní a omluví vás za vše, co jste provedli?

papírové taštičky

Dárek vždy potěší – to bez debaty!

Nenajde se žena, která by odmítla dárek jako odškodné za to, čeho se její partner dopustil.

Muži sází na jistotu v podobě květin, které už samy o sobě mluví za všechno a jsou vynikajícím nástrojem k omluvě. A samozřejmě platí, že čím větší kytice, tím větší dojetí a lehčí omluvení.

Jestli však mají „máslo na hlavě“ a vědí, že květy vše nespraví, rozhodnou se vyhledávat dárek, který je luxusnějších a dražších poměrů. V mnoha případech se jedná o šperky, boty, kabelky, ale dokonce i zapůjčení kreditní karty na volbu vlastních nákupů. To ženám bezesporu lichotí a pokládají to za celkem slušné odškodné, v případě újmy na jejich egu v podání citového rozpoložení.

Najdou se i gentlemani, kteří sází na pozvání do drahé restaurace, kde prožijí hezký a příjemný večer. Platí, že je to trefa do černého, ovšem pouze v případě, že vaši partnerku na večeři neberete pravidelně, takže se už nebude jednat o nic výjimečného.
vidlička na předkrm

Neméně důležitá je slovní omluva

Chlap není chlapem, pokud není schopný vyslovit omluvu formou jednoduchých a upřímných slov, které myslí vážně. Nejdůležitější je oční kontakt a samozřejmě pokora, která by měla být pro vás automatická.

Nestačí říct prosté slovo „promiň“ a dívat se do země se studem, žena potřebuje vědět, jak vám na ní záleží a že jste dostatečně silný a dospělý muž na to, abyste se omluvil tak, jak se patří.

Nutno říct, že tato fáze nepatří mezi ty silnější stránky, které v sobě muž má. Mnoho mužů jednoduše nemá potřebu vylévat si emoce ani v době krize a už vůbec ne, pokud se dopustí nějaké chyby. Takoví muži jsou totiž příliš hrdí na to, aby se projevili i jako bytosti, které selhali. To však ženám neimponuje a věřte tomu, že srdečná omluva se ženám počítá daleko více a ani k ní nepotřebují dárek!