Cesta domů z párty


S alkoholem v krvi řídit rozhodně nemůžeme, a proto je nutné najít jinou variantu, jak se dostat domů. Výhodný je odvoz vozu, kdy pojedeme ve vlastním autě.

Cesta domů z párty

Jízda taxíkem

Většina lidí jde jednou za čas s kamarády na nějakou akci, což může být třeba koncert, oslava a mnoho jiných aktivit. Rozhodně se s nimi pojí dobrá nálada, kdy se všichni ve skupině dobře baví a užívají si. K takovým akcím většinou patří i alkohol, protože odbourává zábrany a také se díky němu uvolníme, přičemž snad každý má díky němu nějaké zajímavé historky. Jakmile skončíme, tak je na čase dostat se domů. S alkoholem v krvi rozhodně nemůžeme řídit, takže se musíme zařídit jinak.

žluté taxi

Když nás nemá kdo svézt a domů je to daleko, tak často volenou variantou je taxík, který nás vyzvedne a zavezte až na potřebné místo. Samozřejmě asi nejvíce nás bude zajímat ochota zaměstnance a cena, aby nás cesta nevyšla na spoustu peněz. Musíme se proto dívat na cenu hovoru za minutu, přijmutí zákazníka, minuta čekání a cena za kilometr. Proto na první pohled výhodná cena za kilometr se ve finále nemusí vyplatit.

Jízda vlastním autem

Možná si říkáte, jak je možné, že můžeme jet vlastním autem, když my řídit nemůžeme a nemáme nikoho blízkého, kdo by nás mohl odvést. Odpověď je jednoduchá, protože stačí využít odvozu vozu Convoy. Jedná se o speciální službu, která je promyšlená tak, abychom se vrátili i se svým vozem a nemuseli jsme pro něj například další den jet. Zaměstnanci pro nás přijedou v konvoji, kdy jeden sedí ve služebním autě a druhý poveze nás, přičemž bude řídit naše auto.

řízení auta

Jakmile dojedeme na místo, které jsme určily, tak zaměstnanec nám naúčtuje částku podle ujetých kilometrů, jenž vyčte z našeho tachometru, takže se nemusíme bát, že by nás chtěl nějak ošidit. Následně první řidič sedne za druhým do služebního vozu a odjíždí za dalším zákazníkem, takže vše je velmi dobře promyšlené. Oproti taxi je služba sice dražší, ale jedeme ve vlastním vozidlu, takže má určitě své výhody. Společnost působí na území Prahy.