5 důvodů proč jsme nejčastěji online

1.Nuda

 

Ta občas potká každého z nás.A ať už se jedná o rozptýlení v čase čekání na autobus nebo třeba o dlouhý zimní večer strávený s oblíbeným filmem.Vzhledem k neomezeným možnostem si    každý přijde na své.Dobří zabijáci času se můžou snadno stát například hry. A ruku na srdce,kdo jsme se čas od času někdy nezanudil.

výběr kabátu 

 

2.Nákupy

 


Obliba e-shopů čím dál tím více roste. A není se čemu divit,jelikož pro zákazníky převažují prokazatelné výhody. Dostupnost, výběr zboží a pravděpodobně i lákající výhodná cena. Faktorů je mnoho.Zkušenost s objednávánim zboží nebo potravin máme skoro každý.Znáte tu situaci rozhodováním se mezi dvěma typy bot či košile,že? To nám nějaká ta půlhodina naskočí poměrně rychle.

 

 

3.Platby

 

Je něco jednoduššího než pár kliky zaplatit vše na co právě pomyslíme ?Využívání plateb přes platební terminály v naší populaci neustále stoupá.Roli zde pravděpodobně hraje pohodlnost a  rychlost. Navíc online inernetové bankovnictví aktivně využívá každý druhý obyvatel Eu.A v budoucnu počet uživatelů bude i nadále neustále narůstat.

 

 

4.Zaměstnání

 

Většina profesí by se jen těžko obešla bez pomoci virtuálního světa. Odepsání i na pouhý email je často náplní práce kdekoho.Firmy navíc většinou využívají i vlastní interní systémy,které fungují aktivně vlastně neustále.V tomto případě to jen stěží  ovlivníme. Ale on ani relax při obědové pauze s odpočinkovou online hudbou nezní vůbec špatně,že?

 

koukání do mobilu

5.Kontakt s okolím

 

Sociální sítě zkrátka dominují dnešní době.Nezastaví je počet kilomertrů či denní doba. Zkrátka jsou tu. Neustále k dispozici. Být v kontaku s rodinou či přáteli je příjemným přínosem pro každého z nás.Navíc převážně nejsou zpoplatněny. A lidé jsou odjakživa zvědaví tvorové, takže koho by nezajímalo,jak se má soused od naproti nebo co si moje tetička přivezla zase za naprostou zbytečnost z dovolené.