Zimní dovolená

V této roční době není snad nic krásnějšího než zasněžené vrcholky hor. No není to snad pravda? V dnešní době je takových možností a resortů kam jet a vychutnávat si krásnou zimní atmosféru, a proto bychom Vám rádi nabídli i naše služby. Naše apartmány se nacházejí jen kousek od horského resortu Buková hora. Nabízíme dokonalé prostředí pro Váš nerušený relax a pohodlí. Skibukovka Vám v zimě nabídne 5 sjezdových tratí, které vedou na Bukovou horu z krásného a moderního areálu Červená voda ve spojení s resortem Čenkovice.

horská chata

Na toto věše Vám postačí pouze jeden ski pas. No není to skvělé? Náš resort je výborně umístěný, a proto si během Vašeho pobytu užijete překrásný výhled na okolní krajinu a budete moci vdechovat tu nejlepší možnou atmosféru. Ani nepřízeň počasí u nás rozhodně není problém. Pokud to zrovna nebude na lyžování nebo výlety v zasněžené krajině, můžete se nechat opečovávat v blízko se nacházejících termálech Velké Losiny. Něco takového je určitě dobrá volba, jak pro pár na romantický pobyt nebo klidně pro celou rodinu. Naše apartmány jsou vhodné opravdu pro každého právě proto, že díky svému umístění můžete podniknout spoustu zábavných a zajímavých činností.

ubytování na horách

Nedaleko našich apartmánů se také nachází, turisticky velmi významný horský resort Dolní Morava ubytování. Vřele doporučujeme navštívit právě tuto oblast, která je svojí krásou velmi jedinečná. Veškeré informace, které budete potřebovat k rezervaci naleznete na našich internetových stránkách. Rovněž tam naleznete všechny doplňující informace, které Vám doufáme pomohou se rozhodnout právě pro náš resort kde si budete moct vychutnat krásný zážitek. V případě jakýchkoliv otázek nebo nejasností nás neprodleně kontaktujte a my Vám poradíme, s čím jen budeme moci. Veškeré k tomu potřebné informace naleznete na našich internetových stránkách.