Když se do ložnice vkrade nuda?


Není tomu tak dávno, kdy jste s partnerem nevynechali jedinou příležitost k milování, jenže poslední dobou jakoby se do vašeho milostného života vkrádal stereotyp? Na něžné hrátky přijde chuť jednou za čas a vy přemýšlíte, co se mezi vámi tak diametrálně změnilo. Stále se milujete, dokonce jeden druhého vzájemně přitahujete, ale v posteli to zkrátka nedokážete dát najevo. Mnohdy je to právě stereotyp, který se pomalu ale jistě vloudí do ložnice každého z nás. Jak se s ním ale vypořádat a znovu ve svém protějšku probudit jiskru a vášeň?

něžnosti

Pokud nejsou na vině partnerské neshody, které mnohdy dokáží naše libido dostat až na bod mrazu či si zrovna neprocházíte složitým životním obdobím, s navracením vášně do vašeho sexuálního života to nebude až tak těžké. Chce to jen trochu vlastní iniciativy a nové neotřelé nápady, které budou chtít oba partneři vyzkoušet.

Zapojte stolní hry jako předehru

Říkáte si, co je to za hloupost? Když právě deskové hry jsou nejvíc asexuální věc na světě. Určete si ale svá pravidla, podle kterých se bude hrát. Máte doma karty, piškvorky nebo třeba pexeso? Místo o peníze, hrajte o sexuální zážitky, který musí jeden druhému v posteli splnit. Zajímavá metoda jak zjistit, co toho druhého v posteli láká. Odveta na sebe nenechá dlouho čekat a vy si v brzké době budete jistě chtít zahrát znovu. Jen volte přiměřeně dlouhé hry, několikahodinová šachová partie zrovna nebude tou nejlepší volbou k nabuzení vašeho libida. Sexuální chvíle s parterem si ale můžete ozvláštnit i jiným způsobem v podobě poppers amsterdam, které vaše sexuální prožitky ještě zintenzivní.

žena s počítačem

Digitální technologie

Elektroniku používáme denně, hned po probuzení kontrolujeme e-maily, během dne pracujeme na počítači a uleháme s mobilním telefonem. Jenže jsou to právě moderní technologie, které se nám vkradly do ložnice a okrádají nás o společné chvíle s partnerem.