Bez dobré podložky nebudete mít při cvičení pohodlí

Chystáte se dosáhnout životní změny a pustit se do hubnutí pomocí různých cviků, které mají posílit vaše svaly? V tom případě si nejen připravte cvičební plán, který se bude zaměřovat na rozhýbání celého vašeho těla jako celku, ale i pomůcky, bez kterých se během vašeho hýbání neobejdete.

cvičení na podložce

A tou nejzákladnější je gumová podložka na cvičení, kterou využijete při posilování střední části těla, ale i ty horní. Je totiž řada cviků, které se vykonávají zejména na zemi a bez měkké, protiskluzové a pevné podložky se vám jich nepodaří vykonávat správně a účinně.

cvičební podložka

Cviky, které dělají jak ženy, tak i muži

Gumovou podložku využívají ke cvičení nejen ženy na jógu, jak si mnozí mylně myslí. Je řada cviků, které nelze vykonávat nijak jinak než na čtyřech, ať už v lehčí nebo náročnější variantě. I muži její přítomnost u cvičení ocení a díky ní uleví svým kloubům, zádům a žebrům při různém protahování celého těla.

Není jedna jako druhá

Pokud si myslíte, že cvičební podložka nemůže mít nijak moc rozdílů v sortimentu všech dostupných na trhu, pletete se. Ty nejkvalitnější, které mimo jiné nalezete i v naší nabídce disponují škálou účelových vlastností, které během vašeho cvičení oceníte. Čím je tedy ta pravá výjimečná?

  1. Je protiskluzová, což znamená, že se při setkání s jakýmkoliv povrchem setkáte s tím, že se vám ani při náročném cviku nepohne z místa, na které ji umístíte.

  2. Je voděodolná, díky čemu zabrání tomu, aby se do nich vsákl pot a působila nejen esteticky nevábně, ale i odpudivě z hlediska pachu. Tekutinu, která se na ní objeví tedy jednoduše setřete ručníkem.

  3. Zachovává si svůj tvar a neroztáhnete ji ani po delším užívání a námaze.

  4. Jednoduše ji srolujete a můžete přemístit kamkoliv s sebou. A jako bonus je velmi lehká, díky čemu se s ní dobře manipuluje.

Pokud tedy hledáte ideální podložku, obraťte se na naši nabídku internetového obchodu, ve kterém si můžete vybírat i z mnoha barevných odstínů.