Hypotéka bez registru a bez dokládání příjmů

Abychom si hned na začátku rozuměli, v těchto dvou případech hypotéky bez registru a hypotéky bez dokládání příjmů, se jedná o podnikatelské úvěry. Nejedná se o spotřebitelské úvěry, proto se na ně vztahují trochu jiná pravidla.

karat

Už žádné banky, vyzkoušejte nebankovní společnost

Máte dost všeho toho stresu, starostí a napětí? Už vás nebaví nahánět pořád nějaké půjčky a chodit neustále žadonit o úvěr do banky? Už vás několikrát odmítli? Ovšem nevíte, co jiného můžete zvolit? Velice rádi vám nyní představíme nebankovní hypotéku. Tato forma úvěru je naprosto stejná jako v každé jiné bance. Ručíte nemovitostí, za níž získáte až 70% její odhadní ceny. Odhad samozřejmě určují zkušení odborníci a zakládá se na mnohých informacích a fotografiích, které nám pošlete e-mailem. Jelikož si tento úvěr mohou sjednávat všichni podnikatelé, firmy i OSVČ neděláme v poskytování peněz žádné rozdíly.
Banka často odmítne klienty z důvodu takzvaně špatných registrů. Co to vlastně znamená?

  • Špatné registry znamenají, že máte v některém z nich záznam. Může jít například o opožděnou platbu, o nezaplacenou částku, o dluhy či exekuce nebo jiné finanční nesrovnalosti. Některé se s podnikateli táhnou i několik let. Stačí jedna nezaplacená faktura nebo jedna opožděná splátka a už může vzniknout nemalý problém, kvůli kterému posléze například nezískáte úvěr u banky. Nic se neděje, nejde o nic tak závažného, alespoň z našeho úhlu pohledu, protože naše společnost poskytuje úvěry i těm podnikatelům, kteří mají záznam.

Úvěr pro každého podnikatele

Nevěšte hlavu, naštěstí je zde naše společnost, která vám v každé situaci podá pomocnou ruku. Nemusíte dokládat příjmy, vše vyřídíme rychle a jednoduše. Pokud peníze potřebujete opravdu rychle, je to jediné možné řešení, jak je získat například již do 24 hodin od dodání fotografií.

kalkulačka

  • Peníze přitom můžete využít jakýmkoliv způsobem. Můžete se vyplatit z exekucí, zvolit konsolidaci půjček, doplatit dluhy, nesrovnalosti, nakoupit majetek do firmy, zkrátka s penězi pokryjete veškeré výdaje ve firmě.
  • Co můžete získat? Až 70% odhadu vaší nemovitosti a dobu splatnosti až na 30 let. Ručit můžete jakoukoliv nemovitostí.