Zlatá čísla

Přemýšleli jste někdy nad tím, že by jste chtěli mít svoji firmu a nebo nějakou společnost, nebo už nad tím nepřemýšlíte a takovou společnost s ručením omezeným máte ? Určitě tedy víte, co obnáší mít takovou firmu. Mám tím na mysli věci jako, že musíte mít nějaké sídlo té firmy, za které většina firem používá Prahu, kvůli tomu, že Praha je největší město České Republiky, a nebo, že třeba musíte mít nějaké firemní telefonní číslo. Samozřejmě nemusíte, ale když nebudete mít takové firemní číslo a budete využívat třeba své soukromé asi se z toho za chvíli zblázníte. Nebo v horším případě nezblázníte, když Vaše firma není dvakrát úspěšná.

data z telefonatu

Říkáte si, z hlediska marketingu by to chtělo nějaké lehce zapamatovatelné číslo, které má sice devět míst, ale skládá se například pouze ze tří různých číslic. A vznikají, nebo už existují čísla jako 222 222 222, což je pro mnoho firem velice lákavá a zajímavá nabídka. K takovému číslu se však nemusíte dostat jen tak, když by jste šli k nějakému operátorovi, tak by Vám takové číslo rozhodně nenabídl a to jednoduše pro to, že už ho někdo má zaregistrované, čili zabrané. Od toho někoho si však takové číslo můžete odkoupit. Funguje to tak, že si najdete číslo, které chcete a když bude možnost tak si ho i odkoupíte. Ceny takových čísel se však kvůli tomu, že jsou prostě unikátní, můžou pohybovat ve sta tisících.

telefon pro hovory

Není to tedy pro každého, nebo pro nějaké menší firmy, které by si takovou investici jisto jistě nemohli dovolit. Pokud však vedete nějakou firmu, která má roční obraty v milionech, neměl by pro Vás být problém si takové číslo pořídit, vlastně dnes spíše už zakoupit. Zlatá čísla jak se jim říká jsou dostupná třeba tady. Možná si říkáte, že nějaké číslo přeci nemůže ovlivnit Vaše tržby. Věřte nebo ne, opravdu může. Zapřemýšlejte nad tím.